Informacje o Wysyłce

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest to czas przygotowania zamówienia do wysyłki oraz czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. Na stronie produktowej zegarka znajduje się informacja o dostępności towaru wraz z przybliżonym czasem realizacji zamówienia.

Czas realizacji zamówienia jest zależny od lokalizacji magazynu, w którym znajduje się produkt i zazwyczaj wynosi od 3 do 14 dni roboczych.
W rzadkich przypadkach czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć. Jako firma międzynarodowa sprzedajemy zegarki na rynki światowe, dlatego część naszego asortymentu znajduje się w magazynach zdalnych. W celu zapewnienia najwyższej jakości, każdy produkt przed wysyłką przechodzi kontrolę zleconą przez naszych doświadczonych zegarmistrzów.

Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji

Ok. 1-3 dni roboczych

Produkt znajduje się w naszej siedzibie w Warszawie i jest dostępny od ręki. Wysyłka zamówienia następuje zazwyczaj w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Ok. 2-4 dni roboczych

Produkt znajduje się w jednym z naszych lokalnych magazynów. Wysyłka zamówienia następuje zazwyczaj w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.

Ok. 5-10 dni roboczych

Produkt znajduje się w magazynie zdalnym. Po potwierdzeniu stanów magazynowych sprowadzamy produkt, który przechodzi kontrolę jakości, a następnie wysyłamy go do Klienta.

Ok. 6-12 dni roboczych

Produkt znajduje się w jednym z zewnętrznych magazynów. Po potwierdzeniu stanów magazynowych sprowadzamy produkt, który przechodzi kontrolę jakości, a następnie wysyłamy go do Klienta. W rzadkich przypadkach czas ten może się nieco wydłużyć.

Wyprzedane

W przypadku wyprzedanych produktów, klient ma możliwość wprowadzenia swojego adresu e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny. Zachęcamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta - po otrzymaniu zapytania zweryfikujemy dostępność produktu u naszych dostawców.

chrono 24
5 Star

W oparciu o 1005 recenzji na Chrono24.

98 Percents

kupujących poleca tego sprzedawcę.

Verified

1294 zegarków sprzedanych z ochroną kupującego.

emaerket

Jesteśmy e-marką!

Ciągła kontrola sklepu internetowego.