Usługi

Obejrzenie zegarka przed zakupem - “Zamówienie indywidualne”

Jesteśmy sklepem internetowym, który przechowuje zegarki w magazynie i nie posiada sklepu stacjonarnego w Polsce. Istnieje jednak możliwość obejrzenia zegarka przed zakupem w naszym biurze w Warszawie.

W celu skorzystania z takiej możliwości Klient jest zobowiązany do dokonania przedpłaty, stanowiącej zadatek na poczet realizacji złożonego zamówienia.

W przypadku podjęcia decyzji o zakupie obejrzanego zegarka, zadatek ulega zaliczeniu na poczet świadczenia Klienta z tytułu zapłaty ceny Towaru. W przypadku rezygnacji z zakupu ze strony klienta, zadatek nie podlega zwrotowi.

Aby skorzystać z opcji “Zamówienia Indywidualnego” prosimy o zapoznanie się z procedurą opisaną w Regulaminie § 8 pkt. 17Jednocześnie informujemy, że “Zamówienie Indywidualne” dotyczy tylko produktów dostępnych w naszych magazynach zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej.

Składanie zamówienia indywidualnego krok po kroku:

  1. Przed skorzystaniem z opcji “Zamówienie Indywidualne” zapoznaj się z procedurą zawartą w Regulaminie § 8 pkt. 17.
  2. Wypełnij formularz podając swoje dane osobowe, numer referencyjny dostępnego produktu (znajdziesz na stronie produktu pod jego nazwą) oraz wybierz preferowaną metodę płatności.
  3. Nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków. Dowiesz się, jak dokonać płatności, kiedy zegarek będzie dostępny w biurze oraz wybierzesz dogodny dla Ciebie termin obejrzenia zegarka.
chrono 24
5 Star

W oparciu o 1005 recenzji na Chrono24.

98 Percents

kupujących poleca tego sprzedawcę.

Verified

1294 zegarków sprzedanych z ochroną kupującego.

emaerket

Jesteśmy e-marką!

Ciągła kontrola sklepu internetowego.