Obsługa klienta

Zwrot i Wymiana

Jako klient naszego sklepu masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Aby odstapić od umowy, prosimy o wypełnienie Formularza Zwrotu. Po otrzymaniu zgłoszenia, nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą i przekaże dalsze informacje w celu zakończenia procesu zwrotu.

Kliknij tutaj, aby wypełnić Formularz oświadczenia o odstąpieniu od Umowy

Wszystkie zwracane produkty muszą być w nowych, nieużywanych i oryginalnych opakowaniach z dołączonymi wszystkimi oryginalnymi naklejkami, metkami i etykietami, w przeciwnym razie może to spowodować utratę wartości.

Gdy odstąpisz od umowy, YourWatches.pl zwróci płatność na Twoje konto tak szybko, jak to możliwe i nie później niż 14 dni po otrzymaniu przez nas Formularza Zwrotu. Możemy jednak wstrzymać zwrot pieniędzy, dopóki nie otrzymamy zwracanego przedmiotu lub innego dowodu, że produkty zostały zwrócone.

Zwroty będą dokonywane na kartę płatniczą użytą do realizacji zamówienia. W przypadku przedpłaty przelewem bankowym, zwrot środków zostanie dokonany na konto, z którego dokonano wpłaty.

Jeśli przedmiot stracił na wartości, a to dlatego, że użyłeś go w inny sposób niż było to konieczne do określenia charakteru, właściwości i sposobu działania przedmiotu, możesz odzyskać tylko część kwoty zakupu. Kwota, którą możesz odzyskać, zależy od wartości handlowej przedmiotu, a w niektórych przypadkach może to oznaczać, że możesz odzyskać tylko koszty wysyłki.

Pytania / Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki zwrotów prosimy o kontakt pod adresem:

chrono 24
5 Star

W oparciu o 1005 recenzji na Chrono24.

98 Percents

kupujących poleca tego sprzedawcę.

Verified

1294 zegarków sprzedanych z ochroną kupującego.

emaerket

Jesteśmy e-marką!

Ciągła kontrola sklepu internetowego.